dla inwestorów

Inteligentna automatyzacja Emplocity

Tworzymy zaawansowane rozwiązania automatyzujące w taki sposób, aby były proste i skuteczne dla naszych klientów

O Emplocity

Jesteśmy spółką technologiczną, która tworzy konwersacyjne rozwiązania automatyzujące z wykorzystaniem algorytmów sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, aby rozwiązywać kluczowe problemy na wielu płaszczyznach funkcjonowania biznesu, zwiększając efektywność pracowników (employee) i umożlwiając dynamiczny rozwój firm (velocity). Wierzymy, że kluczem do sukcesu w cyfrowej transformacji firm jest zapewnienie odpowiednich, łatwych w użyciu narzędzi, które umożliwią firmom uzyskanie korzyści biznesowych bez kosztownych i ryzykownych wdrożeń.
Mamy wyjątkowy zespół, który tworzy zaawansowaną technologię w taki sposób, by automatyzacja była prosta dla naszych klientów. Zespół ponad 30 doświadczonych pracowników posiadających unikalne kompetencje, wsparcie światowej klasy naukowców i współpraca ze środowiskiem akademickim pozwalają nam inwestować w badania i rozwój technologii i tworzyć rozwiązania na światowym poziomie, wyprzedzających często konkurencję globalną.

Platforma Emplocity™ - flagowym projektem spółki

Stworzyliśmy platformę wyposażoną w autorskie rozwiązania AI/ML, która pozwala dostarczać rozwiązania domenowe odpowiadające na konkretne potrzeby i wyzwania klientów.

Posiadamy gotowe produkty “pudełkowe”, które mogą być konfigurowane pod specyficzne potrzeby klientów i zapewniają łatwe wdrożenie i użytkowanie. Z wykorzystaniem wbudowanych, konfigurowalnych bloków można zbudować własne rozwiązanie, które w zintegrowany sposób łączy szereg funkcjonalności.

Wirtualny Asystent

Funkcjonalność Wirtualnego Asystenta, który wchodzi w interakcję z użytkownikiem i udziela odpowiedzi w sposób naturalny, przypominający interakcję z drugim człowiekiem.

Platforma do robotyzacji procesów

Funkcjonalność platformy do robotyzacji procesów, która wykonuje określone działania w trybie 24/7, we współpracy z innymi systemami - bez angażowania lub z minimalnym zaangażowaniem ludzkiego operatora.

Baza wiedzy

Funkcjonalność bazy wiedzy, która umożlwia zautomatyzowanie powtarzających się zapytań, zapewnia skuteczny przepływ informacji i wspiera wymianę wiedzy w firmie.

Wszystko to odbywa się w ramach łatwego w użyciu interfejsu, który użytkownicy już znają i z którego korzystają na co dzień.

Platformę Emplocity zintegrujesz z takimi rozwiązaniami jak
Messenger
Web
WhatsApp
Google Actions
Microsoft Teams
Aplikacja
Google Hangouts

Strategia i droga rozwoju Emplocity ™

Naszą wizją jest wspieranie biznesów naszych klientów poprzez inteligentną automatyzację

Sierpień 2017

Stworzyliśmy pierwszego w Polsce chatbota z udziałem AI do wspierania firm w rekrutacji kandydatów. W marcu 2018 r. przeprowadziliśmy pierwsze wdrożenie B2B naszego rozwiązania, z którego aktualnie korzystają największe polskie i międzynarodowe firmy.

Rok 2019

Zakończyliśmy niemal trzykrotnym wzrostem przychodów, zdobywając kolejnych znaczących klientów klasy enterprise. W 2020 rok weszliśmy z wizją dalszego rozwoju na polu naukowym dzięki dofinansowaniu kolejnego projektu B+R na lata 2020–2022.

Dziś

Nieustannie się rozwijamy, udoskonalamy technologię oraz tworzymy produkty odpowiadające na potrzeby polskich i międzynarodowych firm. Nasze inteligentne chatboty wykorzystywane są w rekrutacji, komunikacji, obsłudze klienta. Kierujemy swoją ofertę zarówno do dużych organizacji, jak i firm z sektora MŚP.

Właściwy moment na inwestycję

Inteligentna automatyzacja jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się technologii dla biznesu.

Firmy coraz częściej inwestują w inteligentną automatyzację, która obejmuje sztuczną inteligencję, uczenie maszynowe i zrobotyzowaną automatyzację procesów (RPA). Szacuje się, że rynek inteligentnej automatyzacji osiągnie wartość 232 miliardy dolarów do 2025 roku - w porównaniu z 12,4 miliardami dolarów w 2018 roku.

Potencjał automatyzacji leży w wykorzystaniu coraz większej gamy technologii, narzędzi i technik.

investors_chart_2_text

“Every company will have to be a digital-first company, or they will be out of business”

Cliff Justice, KPMG Partner
Wyzwania digitalizacji i pracy zdalnej

Stoimy u progu przełomu technologicznego, przyspieszają procesy automatyzacji procesów i wykorzystania AI. Zmiany związane z COVID (praca zdalna, zmniejszenie zatrudnienia) zdecydowanie wzmacniają ten trend.

Przeciążenie informacyjne

Komunikacja w coraz większym stopniu ma charakter cyfrowy, zaś informacje wysyłane są w postaci nieustrukturyzowanego tekstu. Wykładniczo rośnie ilość generowanych przez organizacje danych (90% globalnych danych powstało w trakcie ostatnich 2 lat, z czego 80% jest nieustrukturyzowanych).

Usprawnienie komunikacji

Pracownicy potrzebują narzędzi pozwalających ogarnąć natłok informacji. Praca zdalna stawia dodatkowe wyzwania, a efektywna wymiana informacji pomiędzy pracownikami, ale także klientami i partnerami jest kluczowa dla utrzymania (i wzrostu) wydajności pracy.

Przemyślana strategia

Strategiczne podejście do automatyzacji pozwala na ROI rzędu 5-10x (KPMG), jednak wdrożenie tego typu rozwiązań wymaga pozyskanie odpowiednich kompetencji.

Potrzeba gotowych rozwiązań

Głównymi barierami dla wdrożeń rozwiązań AI jest brak doświadczenia, niedobór talentów, ryzyko związane z nowymi technologiami oraz konieczność zatrudniania (drogich) specjalistów. Ostatnie przełomowe odkrycia w dziedzinie AI (modele wykorzystujące typu transformer z atencją i transfer learning) dają nadzieję na automatyzację tego procesu.

Technologia Emplocity

Stworzony przez Emplocity silnik pozwala na szybkie tworzenie zaawansowanych rozwiązań klasy Virtual Assistant dostępnych jako produkty “pudełkowe” (bez konieczności kosztownych wdrożeń i rozwoju własnych zespołów RPA w firmie).

Dlaczego Emplocity?

Technologia po walidacji u licznych klientów korporacyjnych

Szereg wdrożeń w fazie PoC i post PoC u licznych klientów polskich i międzynarodowych potwierdzających potencjał rozwiązań.

Własna technologia know-how

Autorskie rozwiązania AI/ML oraz autonomiczny planner, która pozwala dostarczać rozwiązania domenowe.

Zdywersyfikowane źródła przychodu

Szerokie możliwości komercjalizacji technologi, zarówno poprzez produkty własne, jak i licencjonowanie.

Skuteczność w pozyskiwaniu środków na R+D

Pozyskane blisko 15 mln zł z programów grantowych, które to środki nie rozwadniają akcjonariuszy, a generują wartość dla Spółki.

Unikalne kompetencje i doświadczenie zespołu

Światowej klasy interdyscyplinarny zespół zajmujący się badaniami z obszaru AI/ML oraz ich implementacją w rozwiązania biznesowe.

Zarząd

Krzysztof Sobczak

CZŁONEK ZARZĄDU

CEO, odpowiedzialny za rozwój biznesu oraz strategię rozwoju spółki. Wiedzę biznesową łączy z kompetencją techniczną. Ukończył m.in: BEng (Hons) wydziału EEE na Strathclyde University w Glasgow oraz Nanyang University w Singapurze. Absolwent Kent Institute of Business and Technology w Sydney.

Arkadiusz Talun

CZŁONEK ZARZĄDU

CTO, odpowiedzialny za pion technologiczny spółki. Absolwent SGH w Warszawie (kierunek: Metody Ilościowe, specjalność: Informatyka Gospodarcza) oraz Studiów Podyplomowych Informatyczne Systemy Zarządzania, prowadzonych również pod patronatem SGH. Były konsultant BIG4 i projektant systemów informatycznych dla branży finansowej

EMPLOCITY S.A.

ul. Nowogrodzka 51 (3 piętro)
00-695 Warszawa
REGON: 146788578
NIP: 5223007585
KRS: 0000906954
✉️ czesc@emplocity.pl📞 (+48) 22 300 03 84
SPRZEDAŻsprzedaz@emplocity.plMARKETINGmarketing@emplocity.plMEDIAmedia@emplocity.pl

Administratorem danych osobowych jest Emplocity SA. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Siedziba Emplocity S.A. mieści się w Warszawie (00-695) przy ulicy Nowogrodzkiej nr 51, III piętro. Dane osobowe osób korzystających z formularza kontaktowego przetwarzane są w celu identyfikacji nadawcy oraz obsługi zapytania przesłanego przez udostępniony formularz.

(+48) 22 300 03 84

Ta strona korzysta z ciasteczek opartych na sztucznej inteligencji, aby zapewnić najlepsze doświadczenia zapoznaj sie z Ciasteczkową polityką